top of page

Amerikaya Kargo

Amerikaya kargo talepleriniz için doğru yere hoş geldiniz. Kargo, günümüzde önemli bir lojistik hizmetidir. Bireylerin ve işletmelerin ihtiyaç duydukları ürünlerin taşınması için oldukça önem arz etmektedir. Ancak, Kargo son yıllarda hızlı ve güvenli hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Bu doğrultuda Entegre Cargo olarak, var olan ihtiyaçları çözüme ulaştırmak adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuruluşumuzun en önemli avantajlarından biri, müşterilerine online takip ve bilgilendirme hizmeti sunmasıdır. Bu sayede, müşterileri taşıma işleminin her aşamasında bilgilendirilir ve ürünlerinin nerede olduğunu takip edebilirler. Ayrıca, Kargonun müşterilerine sunduğu 7/24 destek hizmeti, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verilmesini sağlamaktadır.

Türkiye'den Amerika'ya kargo gönderimi konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle hizmet veriyoruz. Türkiye ve Amerika arasında günümüzde sıkı bir ticaret birlikteliği bulunmaktadır. Ürün gönderimi, ürün alımı gibi aksiyonların tümü için kargo ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Türkiye'den Amerika'ya kargo fiyatları ve diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışına kargo gönderimi konusunda faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

Amerikaya kargo

Türkiye'den Amerikaya Kargo Gönderimi

Türkiye'den Amerika'ya kargo gönderimi yapan bir şirketiz. Gönderilerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimatı için bizlere ulaşabilirsiniz. Süreç, paketleme, gümrük, teslimat süresi ve takip işlemlerini kapsamaktadır. Amerika'ya kargo gönderim fiyatları belirlenirken bazı kriterler dikkate alınmaktadır. Firmamız, bu konuda en uygun fiyat politikasını benimseyen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Amerikaya kargo ücreti ağırlık açısından düşük olan kargolar için düşük tutarlıdır. Yüksek ağırlığa sahip ürün gönderimlerinde fiyatlar daha fazla olmaktadır.

Amerikaya kargo yapan firmalar, genellikle bu konuda hızlı taşımacılık firmalarını tercih etmektedir. Entegre Cargo, Amerikaya kargo fiyatı uygun kuruluşlar arasında yer almaktadır. 

Amerika'ya Kargo Kaç Günde Gider?

Sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi de Amerika'ya kargonun kaç günde gideceğidir. Türkiye'den Amerika'ya kargo gönderimi süresi bazı kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle Türkiye'den Amerika'ya gönderilen kargoların ortalama teslimat süresi 5-10 iş günü arasında değişmektedir. Standartlara uygun bir şekilde hareket ederek gönderim sağlamaktayız. Özellikle kış aylarında hava koşullarının kötü olduğu dönemlerde 1-2 günlük gecikmeler meydana gelebilmektedir.

Türkiye'den Amerika'ya Gönderimi Yasak Ürünler

Türkiye'den Amerika'ya gönderimi yasak olan bazı ürünler bulunmaktadır. Bazı ürünler de belirli limitler dahilinde gönderilebilir. Örneğin Amerika'ya silah ve patlayıcı gönderimi yasaktır. Yanıcı ve patlayıcı olan tehlikeli kimyasalların gönderimi yasaktır. Uyuşturucu maddelerin gönderimi yasaktır. Bazı ürünlerse belirli bir limit dahilinde gönderilebilmektedir. Örneğin alkol gibi. Bu konuyla ilgili olarak sormak istedikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page