top of page

Express Kargo

Gönderiler, gönderilecek ülkeye bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü içinde dünyanın çoğu yerine teslim edilir. Entegre Cardo Express Hizmeti ile kargolarınız uluslararası hızlı ve gizli bir şekilde gönderilir.

,Ekspres hava taşımacılığı hizmetleri, işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hız ve güvenliği ön planda tutan bir taşıma modeline dönüşmektedir. Ekspres hava taşımacılığı hizmetleri ile şirketler, dünyanın her noktasına erişimi iyileştirmeyi ve bu noktalara en hızlı şekilde ulaşmayı hedefliyor. Gelişmekte olan ülkelerde artan ihracat talebi, nakliye hizmeti şirketlerini filolarını büyütmeye sevk etti.

Her iki nakliye yöntemi de hava taşımacılığı ile yapılır. Maalesef havayollarından daha hızlı bir ulaşım aracı yok. Havayolu taşımacılığında, ürünlerin uçakla yurt dışına taşınmasına hava kargo denir. Hava taşımacılığında hava kargo ile ekspres kargo arasındaki en büyük fark, ekspres kargo hizmetinin daha hızlı olması ve nakliye şirketlerine veya kişilere zaman kazandırmasıdır. Bu hız iyileştirmesinin ayrıca gönderen şirket veya göndericiye bir maliyeti vardır. Ekspres kargo hizmeti, hava taşımacılığı hizmetinden daha hızlıdır ancak hava taşımacılığı hizmetinden daha pahalıdır. İşletmeler veya bireyler, ürüne, türüne, değerine, boyutuna ve sevk edilme aciliyetine bağlı olarak hava kargo veya ekspres kargo hizmetlerini tercih eder.

Uçak

Havayolu taşımalarında ekspres kargo hizmetlerinden faydalanma amacı, ağırlıklı olarak uluslararası taşımalarda tercih edilmektedir. Ürünler, belgeler ve daha fazlası dünyanın her yerinde. Kargo gönderimi yapan işletme veya şahıslar, kargolarının acil olduğu veya hızlı bir şekilde ulaşmasını istedikleri durumlarda ekspres kargo hizmetlerini tercih etmektedirler. Ekspres kargo hizmetimiz sayesinde Türkiye'den başka bir ülkeye veya başka bir ülkeden Türkiye'ye hızlı ve güvenli bir şekilde gönderi yapabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde yüksek uçuşların olduğu Avrupa Birliği ülkelerine bir iş günü içerisinde, Uzak Doğu ve Afrika ülkelerine ise kısa sürede teslimat yapılabilmektedir. B. 3 iş günü. Bu hava kargo hizmeti teslimatı, ekspres kargo hizmetine göre öncelikli ise, teslimat süresi en az 2-3 iş günü daha uzun olacaktır. Ekspres kargo hizmeti teslim sürelerinin ülkeye özel örneklerini sunmak.

 

Fransa: 1 iş günü içinde

 

 ABD: 2 iş günü içinde

 

 Çin: 2 iş günü içinde

 

 Avustralya: 3 iş günü içinde

 

 Bu teslimat süreleri, durumu olumlu veya olumsuz etkileyebilecek uçuş sıklıklarını, konumlar ve ülkeler arasındaki mesafeleri, ülkeler arasındaki kararları vb. içerir.

 

EKSPRES TESLİMAT ÜCRETLERİ

Hava Kargo Ekspres Kargo Hizmeti, işletmelerin veya bireylerin kargolarını dünyanın herhangi bir noktasına mümkün olan en kısa sürede kolayca teslim etmelerini sağlar. Tabii ki, bu kadar kısa sürede ülkeler arasında uzun mesafeli teslimatın maliyeti, diğer uluslararası nakliye yöntemlerine göre daha yüksektir. Ekspres teslimat ücretleri sabittir. Gönderinin içeriği, ülkeler arasındaki mesafe, varış ülkesine uçuşların sıklığı, gönderinin ağırlığı vb. Fiyatlar çeşitli koşullar nedeniyle değişebilir. Ekspres kargo ücretlerini etkileyen ilk faktör paketin ağırlığıdır.

Tüm Kargo Gönderimleriniz İçin Bizi Arayın
0850 308 34 22

bottom of page