top of page

Avrupaya Kargo Paket Taşıma

Avrupaya kargo paket taşıma talepleriniz için hoş geldiniz. Doğru firma ile çalıştığınız takdirde Avrupa kargo gönderimi hızlı ve güvenilir bir yöntemdir. Özel paketler havayolu veya ekspresteslimat ile gönderilebilir.

 Paket gönderirken lütfen aşağıdaki noktalara dikkat edin.

 

• Dokümantasyon eksiksizliği.

• Sevk edilen ürünlerin ağırlıklarının doğru ölçümü.

• Doğru paketleme.

• Yolları takip edebilme.

• Sigorta.

 

Tüm bunları hakkıyla halletmek istiyorsanız firmamız ile çalışmanız gerekecek. Avrupa'ya yük taşımacılığı da ihracatyapan firmaların bir aracıdır. Doğru yol, ürünün miktarına ve ağırlığına göre belirlenir. Çok küçük paketlerden çok büyük paketlere kadarpek çok ürün hava yolu ile aynı anda taşınabilmektedir. Avrupa'ya koli göndermek, gerekli sözleşmeler imzalandığında doğru fırsatı sunar.

Avruyapa kargo

Avrupaya Kargo Fiyatları

 

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de Avrupaya kargo fiyatlarının ne kadar olduğudur. Yurt dışı gönderilerinde kargo ücretleri iş yaptığınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bugün Avrupa'ya kargo taşımacılığı, teknolojideki ilerlemeler ile çok daha hızlı ve kolay hale geldi. Ancak, uluslararası nakliye ücreti, kendi ülkesinden daha yüksek olacaktır. Bu nedenle uluslararası nakliye firmaları ile anlaşmalı olan G Logistics en iyi seçeneği sunmaktadır. Avrupa'ya kargo göndermek sadece birkaç gün süren basit bir işlemdir. Şirket teslimatlarını zamanında işleyin ve geri dönüşüm sürecinde takip edin. Avrupa'nın önde gelen nakliye şirketi tüm desteği sağlıyor. Ülkemiz ihracat yoluyla ekonomiye katkı sağlamakta ve her geçen yıl gelişmektedir. En güvenli yol müzakeredir.

 

ULUSLARARASI KARGO BÖLGERİ

 

Yurt dışından da lojistik destek alınabilir. Gönderilerinizi Avrupa'ya göndermek için çevrimiçi olarak da kayıt olabilirsiniz. Paketiniz adresinizden alınacak ve doğrudan o adrese teslim edilecektir. Gönderilerinizi takip edin ve hareket halindeyken iletişimde kalın. Kusursuz bir iletişim ağı sayesinde deniz taşımacılığı sırasında bile iletişim sorunu yaşanmaz. Avrupa'ya kargo gönderimi sorunsuz ve hızlı bir süreçtir. Kişisel kargolarınız da taşıma esnasında özenle korunmaktadır. Hasar veya kayıp gibi olumsuz durumlar asla oluşmayacaktır. Paketiniz adresinize zamanında ve güvenlik garantili olarak teslim edilecektir. Müşteri memnuniyeti her zaman önce gelir.

 

Avrupaya Kargo Ücretleri Nasıl Belirlenir?

 

Avrupaya kargo ücretlerini belirleyen bazı kriterler bulunmaktadır. Lojistik şirketiniz uygun yöntemi seçecektir, bu nedenle nakliye masrafları dışında herhangi bir ek maliyet yoktur. Avrupa'ya kargo göndermek isterseniz, isteğinize göre malları depomuzda saklayabiliriz. Direk gönderilmesini istemezseniz teslim tarihine kadar gideceği ülkenin deposunda bekletilir. Avrupa'ya kargo gönderimi güvenilir bir firma ile yurt içi kargo kadar kolay ve hızlıdır. Fiyatlar, gönderi yaptığınız Avrupa bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Havayolu, Avrupa'ya kargo göndermenin en pahalı yoludur. Ama aynı zamanda her tür kargoyu taşımanın en hızlı yolu.

 

Avrupaya Kargo Şirketleri

 

Avrupaya kargo göndermek isteyen pek çok kişi, Avrupaya kargo şirketleri aramaktadır. Uluslararası yük taşımacılığının maliyetinin belirlenmesinde kargo boyutu ve ağırlığı önemli bir rol oynamaktadır. Avrupa'ya kargo gönderileri konusunda uzman firmalar tarafından güvenli ve zamanında gerçekleştirilmektedir. Daha sonra sorun yaşamamak için, maliyet hesaplamanıza öğenin size nakliye maliyetini dahil etmelisiniz. Avrupa'ya nakliye, işletmeniz için en uygun maliyetli seçeneği sunar. Nakliye sırasında uygun ve yüksek kaliteli paketlemenin sağlanması nakliye için çok önemlidir. Özensiz paketlenen ürünler tüketicide memnuniyetsizlik yarattığı için işletmenizi paketlemek daha karlı olmaktadır.

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Avrupa'ya kargo göndermek çok daha kolay hale gelmiştir. Çeşitli karayolu güzergâhları teslimat sürelerini kısaltmış ve birçok nakliye firması ortaya çıkmıştır. Yurt dışına kargo göndermek istiyorsanız profesyonel bir lojistik firması ile çalışmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Siteye giriş yaparak göndermek istediğiniz kargonun türü, kargo sayısı ve nereye gitmek istediğiniz ile ilgili formu doldurunuz. Ardından lojistik şirketi size en iyi ve en hızlı yolu sunacaktır. Böylece farklı firmalardan teklif almakla ya da her firmayı tek tek incelemekle vakit kaybetmezsiniz. Paketlemeden depolamaya kadar tüm süreçler profesyonel ekibimiz tarafından yürütülür. 

 

AVRUPA'YA HIZLI SEVKİYAT

 

Yurt dışı kargo gönderilerinde teslimat süresi, gönderinin gönderildiği bölgeye göre 1 hafta ile 2 ay arasında değişmektedir. En hızlı yol hava taşımacılığıdır. Ayrıca sevk etmek istediğiniz ürün miktarına göre deniz, karayolu veya demiryolu yollarını da seçebilirsiniz. Avrupa'ya bir gönderi gönderirken, gönderinin ağırlığı aşağıdaki formül kullanılarak ölçülür: Avrupaya kargo yapan siteler, bu alanda firmamızı tercih edebilir. Örneğin Avrupaya kitap kargo, Avrupaya ürün gönderimi gibi tüm konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

 

• Genişlik x Uzunluk x Yükseklik/Hacim Bölücü

 Bu formül hesaplaması ile yükün ağırlığına ulaşılır ve sonuca göre fiyat belirlenir. Kurumsal fiyatlandırma politikaları sundukları hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderinizin teslim edilene kadar bir süre depoda bekletilmesini istiyorsanız lojistik firması bu hizmeti fiyata ekleyecektir. Kusursuz iletişim ağı sayesinde teslimatın her aşamasından haberdar olacaksınız.

 

AVRUPA'YA UCUZ NAKLİYE

 

Kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bir lojistik firması ile yıllık sözleşme imzalayabilirsiniz. Firmanız sürekli yurt dışına ürün gönderiyor ise sözleşme gereği özel bir fiyat politikası uygulanacaktır. Hızlı ve güvenilir teslimat için referans bir firma ile çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Bazı firmalar posta kodu vermediği için kargo takibi yapılamamaktadır. Profesyonel bir lojistik firması ile işbirliği yaptığınız takdirde bu tür sorunlar oluşmayacaktır. Modern lojistik araçlar kullanılarak taşınan kargolar, yurt dışı adreslerine güvenli ve eksiksiz bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Avrupaya kargo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Kargo Gönderimleriniz İçin Bizi Arayın
0850 308 34 22

bottom of page