top of page

E-Ticaret Gönderimleri

E-ticaret navlun yönetimi nedir ve nasıl çalışır E-ticaret navlun yönetimi, bir e-ticaret sitesinde satış yaparken karşılaşacağınız en önemli aşamalardan biridir. Doğru nakliyeci ile anlaşarak nakliye maliyetlerinin düşürülmesi ve alınan siparişlerin doğru zamanda doğru alıcıya ulaştırılabilmesi, navlun yönetimi çerçevesinde değerlendirilen konulardır. Aldığınız siparişlerin uygun fiyata kargolanması ve müşterilerinize zamanında ulaşması için iyi bir kargo yönetimi çok önemlidir.

 

Navlun yönetimi; bu, sözleşme yaptığınız taşıyıcılardan sözleşmenizde nelere dikkat etmeniz gerektiğine kadar geniş bir konudur.

 

Aynı zamanda sipariş edilen malları müşterilere sevk ederken kafa karışıklığının önlenmesi, mal sevkıyatı maliyetinin düşürülmesi, sevk edilecek malın nasıl paketleneceği gibi konular da navlun yönetimini etkileyen birçok stratejidir.

Çevrimiçi tüccarlar, hangi nakliye şirketini kullanacaklarını seçerken çok dikkatli olmalıdır. Hangi kargo şirketi ile anlaşma yapılacağına karar verilirken şube yaygınlığı, teslimat seçenekleri (aynı gün, navlun tahsilat) ve müşteri hizmetleri gibi faktörler dikkate alınabilir.

Her koşulda anlaşan bir nakliye firmasıyla yaşanacak bir müşteri deneyimi, markanızı olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Şube teslimatları ve iadeleri gibi erişilebilir ve çözüm odaklı süreçler, nakliye şirketleri için kritik öneme sahiptir. Bu nedenle müşterilerinize güvenilir hizmet veren bir kargo firması seçmelisiniz. E-ticarette kargo sürecini yönetmek için ipuçları

Navlun süreç yönetimi, e-ticaret sitesinde satış yapmak isteyen herkes için oldukça önemli bir konudur. E-ticaretin son aşaması, nakliye ve nakliye sürecidir. Ürünlerin müşterilere teslim edildiği bu süreci yönetmek, sanal mağazanın başarılı olmasına yardımcı olur. 

kargo-6.jpg

Tüm Kargo Gönderimleriniz İçin Bizi Arayın
0850 308 34 22

bottom of page